ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13051464
*
nr 1305 1464
MIXED MEDIA
Hesto Hesterberg, signed with monogram, 65x42,
Hesto Hesterberg, monogramsignerad, 65x42 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday February 3 2020
at 19:46:25
- Bid history
Time
Bidder
Bid
3/2 12:02:26
1
150 kr
3/2 12:16:23
2
200 kr
3/2 19:41:25
3
Vinnande bud
3/2 19:42:31
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik hesto hesterberg vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:14
*
MIXED MEDIA
nr 1305 1464
MIXED MEDIA
Hesto Hesterberg, signed with monogram, 65x42,
Hesto Hesterberg, monogramsignerad, 65x42 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 250 |
Auction date: |
Monday February 3 2020 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
3/2 12:02:26 | 1 | 150 kr |
3/2 12:16:23 | 2 | 200 kr |
3/2 19:41:25 | 3 | Vinnande bud |
3/2 19:42:31 | 3 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik hesto hesterberg vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:14